меню

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ ОНЛАЙН-РОЗРАХУНКІВ ПЛАТІЖНИМИ КАРТКАМИ

10 Квітня 2020

Шановні клієнти!

У період здійснення посилених державних заходів протидії поширенню коронавірусу (COVID-19) нагадуємо про доцільність максимального користування послугами дистанційного банкінгу та переходу на безготівкові розрахунки за допомогою онлайн-сервісів банків чи платіжних операторів. Водночас звертаємо вашу увагу на необхідність дотримання простих правил безпеки при здійсненні онлайн-розрахунків платіжними картками:

  1. Користуйтеся сайтами тільки відомих і перевірених постачальників товарів і послуг. Обов’язково переконайтеся у правильності адрес сайтів, на яких збираєтеся здійснити оплату.

Наприклад: офіційний сайт Банку Кредит Дніпро – creditdnepr.com.ua;
офіційний сайт популярної платформи OLX – olx.ua, мобільна версія – m.olx.ua.

Адреса сторінки повинна починатись із «https://» – це означає, що сайт використовує безпечне з’єднання із сервером.
Зловмисники можуть створити фішинговий сайт постачальника товарів/послуг, назва якого майже збігається із оригінальною. Вхід на фішинговий сайт із введенням своїх особистих даних може призвести до небажаних наслідків і втрати грошей із рахунків.

  1. Обговорюйте всі деталі замовлення, оформлюйте доставку та сплачуйте замовлення тільки на офіційному сайті продавця, не переходячи у месенджери (Viber, WhatsApp, Telegram тощо). Саме через месенджери шахраї зазвичай надсилають посилання на фішинговий сайт із пропозицією здійснити через нього оплату, що може призвести до втрати коштів і компрометації платіжної картки.
  2. З обережністю ставтеся до надто привабливих пропозицій із низькими цінами.
  3. Не розголошуйте та не пересилайте нікому свої персональні дані та реквізити платіжної картки (номер, термін дії, PIN, код безпеки CVV). Пам’ятайте! Навіть працівники банків не мають повноважень запитувати ваші персональні дані, PIN-коди до платіжних карток, динамічні коди підтверджень платежів та будь-яку іншу інформацію щодо ваших рахунків.
  4. Не відповідайте на будь-які SMS-повідомлення із проханням повідомити реквізити платіжної картки та/або іншу персональну інформацію; не телефонуйте за вказаними номерами та не переходьте за посиланнями, що містяться в таких повідомленнях.
    У випадку отримання підозрілого повідомлення негайно зателефонуйте до Інфоцентру:
    0800 507 700.
  5. Для комунікації з банком користуйтеся виключно каналами зв’язку, які вказані в банківських документах або на нашому офіційному сайті creditdnepr.com.ua.

Будьте пильними та уважними, бережіть себе і тих, хто поруч із вами!

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності