меню

Інформація щодо зміни власника Банку Кредит Дніпро

04 Серпня 2020

03 серпня 2020 року між компанією «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка виступає єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро, та Олександром Ярославським, власником та президентом групи DCH, укладено угоду про відчуження 100% акцій у статутному капіталі Банку Кредит Дніпро. 30 липня 2020 року О. Ярославський отримав від Національного банку України погодження прямого набуття істотної участі в розмірі 100% акцій у статутному капіталі Акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро». Внаслідок укладання означеної угоди Олександр Ярославський стає кінцевим бенефіціарним власником фінустанови.

Наглядова рада Банку Кредит Дніпро ухвалила рішення про припинення повноважень та звільнення з посади голови Правління банку Олени Малинської з дати укладання угоди про відчуження 100% акцій у статутному капіталі фінустанови.

Новий акціонер призначив на посаду голови Правління Банку Кредит Дніпро з 04 серпня 2020 року Сергія Панова, кандидатуру якого погоджено Національним банком України.

У зв’язку зі зміною власника припиняються повноваження чинного складу Наглядової ради фінустанови. Нові члени Наглядової ради вступлять у свої повноваження відразу після погодження їх кандидатур Національним банком України.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності