меню

Картка єПідтримка доступна для оформлення у Банку Кредит Дніпро

26 Травня 2022

Відтепер українці можуть оформити картку єПідтримка у Банку Кредит Дніпро та отримати допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Оформити картку єПідтримка можна у будь-якому відділенні Банку та у мобільній версії оновленого Freebank незабаром.

Також подати заяву на отримання грошової допомоги від Держави можна через органи соціального захисту населення (УСЗН) ЦНАПу, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад, уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради.

Отримані кошти клієнт може використати в будь-яких наземних та інтернет-магазинах, .переказувати на інші картки або ж зняти готівку.

Нагадуємо, що отримати матеріальну допомогу на картку єПідтримка від Банку Кредит Дніпро можуть внутрішньо переміщені особи, які були вимушені залишити свій дім та переїхати в інший населений пункт України. Допомога надається щомісячно з місяця звернення на кожну ВПО в розмірі:

  • 3 000 грн – для осіб з інвалідністю та дітей (до 18 років);
  • 2 000 грн – для інших осіб.

Крім того, у застосунку та на порталі Дія відтепер можна оформити статус безробітного та отримувати щомісячну допомогу, якщо ви втратили роботу через війну.

Щоб скористатися послугою, у меню виберіть Послуги/Допомога по безробіттю, на порталі — послугу з отримання статусу безробітного: https://diia.gov.ua/services/otrimannya-statusu-bezrobitnogo та дійте за інструкцією.

Скористатися послугою можуть українці, які були офіційно працевлаштовані, але втратили роботу через війну або не можуть продовжувати діяльність як ФОП через воєнний стан і зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться активні бойові дії.

Програма єПідтримка — це президентська ініціатива підтримки бізнесу та громадян України, які найбільше постраждали під час карантину та військових дій на території України.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, перебуває у групі банків з приватним капіталом.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності