меню

Команда Банку Кредит Дніпро надала адресну допомогу сім’ям, постраждалим від підриву Каховської ГЕС

26 Червня 2023

Катастрофа, яка сталася на Каховській ГЕС, не лишила байдужим жодного українця. Команда Банку Кредит Дніпро не змогла залишитися осторонь у допомозі людям, постраждалим від чергового варварського злочину рф. Підрив Каховської ГЕС призвів до великої людської біди на Херсонщині та  Миколаївщини, де українці залишилися без домівок, речей та їжі. 

За декілька днів співробітники зібрали кошти та разом з банком було організовано допомогу більш ніж 100 сім’ям на понад 100 тис. грн для надання гуманітарної допомоги постраждалим через затоплення територій. 

Безмежно вдячні нашим партнерам, які працюють саме у цій зоні катастрофи:

—    ГО «ДОФ-ЦЕНТР», який передав від нас адресно сім’ям необхідні речі для ліквідації наслідків затоплених будинків — відра, шланги, насоси, лопати, помпи;

—    нашому клієнту з агросектору Денису Муравці, завдяки якому ми змогли зв’язатися з сім’ями, які втратили майже все, що мали, та допомогти їм коштами для придбання найнеобхіднішого на перший час. Деякі з них досі ночують у полі та в тракторних причепах;

— DOBRO.KHERSON.UA, які опікуються не тільки постраждалими людьми, а й врятованими беззахисними тваринками. Ми передали респіратори для обробки будівель, засоби від комарів, засоби особистої гігієни, корми для собак та котів, тощо.

Нагадаємо, у нашому банку розвивається програма корпоративного волонтерства та охоплює все більше людей. У співпраці  ГО «ДОФ-ЦЕНТР» в минулому році ми забезпечили  медикаментами, продуктами, водою та іншим жителів Херсонщини, коли понад 200 жителів сіл Луч та Посад-Покровське залишилися без нічого. До речі, під нашою опікою сім’я Слободяників з Херсону — Праведники народів Світу, які під час Голокосту Другої світової рятували людей, а тепер вимушені покинути рідні стіни та їхати з дому. Разом з волонтером Лідією Муглі та громадською організацією «Наш вибір – Україна», компанією Ananasko, Новою поштою ми здійснювали адресну допомогу більш ніж 100 сім’ям маріупольців, що живуть зараз у різних містах та селах України.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності