меню

Комфорт, зручність і економія часу: Банк Кредит Дніпро пропонує власникам преміальних карт Masterсard оцінити всі переваги сервісу Fast Line

18 Жовтня 2017

Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам-власникам преміальних карт Masterсard оцінити всі переваги сервісу Fast Line при проходженні паспортного контролю і контролю авіаційної безпеки в аеропорту Бориспіль (термінал D). Щоб скористатися послугою, варто підійти до стійки Fast Line і, просто піднісши безконтактну картку Masterсard від Банку Кредит Дніпро до спеціального зчитувального пристрою і ввівши PIN-код, пройти через турнікет.

Брендовані турнікети Fast Line розташовано на третьому поверсі терміналу D міжнародного аеропорту Бориспіль у зоні відправлень: один із них – у зоні проходження контролю авіаційної безпеки, другий – у зоні паспортного контролю, їх легко помітити і просто скористатися сервісом.

Зазначимо, що, крім вищезазначеного сервісу, власники преміальних карт Masterсard зможуть також скористатися й іншими комфортними опціями, а саме: послугами консьєрж-сервісу 24/7 компанії Masterсard, доступом у Lounge-зону аеропорту Бориспіль, а також VIP-залами аеропортів по всьому світу, цілодобовою підтримкою в дорозі Auto Assistance, страховкою для тих, хто виїжджає за кордон.

«Запропонувавши нашим клієнтам новий сервіс, ми дуже швидко отримали від них зворотний зв’язок: нова опція дозволяє їм значно заощадити час і уникнути черг в аеропорту, а це важливо для клієнтів преміального сегмента, – прокоментував запуск нової послуги Максим Шахалов, директор з приватного банкінгу Банку Кредит Дніпро. – До того ж для них це також комфорт і зручність – послуга не потребує попереднього бронювання й абсолютно безкоштовна для всіх власників преміальних карток Masterсard. Можу сказати з власного досвіду: я подорожую багато, і практично кожна моя зарубіжна поїздка починається з проходження Fast Line».

Як зазначили в Masterсard, такі спеціальні сервіси, як консьєрж-сервіс і Fast Line, – дуже затребувані серед власників преміальних карток, оскільки створюють особливе відчуття комфорту і турботи, і до того ж суттєво економлять час.

Детальніше дізнатися про комплексну експрес-послугу Fast Line для пасажирів, які вирушають у міжнародні рейси, можна на сайті Банку Кредит Дніпро.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності