меню

Кредит до 500 тисяч гривень – це просто! Банк Кредит Дніпро поліпшив умови видачі кредитів готівкою

25 Лютого 2019

Банк Кредит Дніпро поліпшив умови роздрібного кеш-кредитування, збільшивши максимальну суму кредиту готівкою до 500 тисяч гривень. Клієнт може обрати оптимальний для себе термін кредитування – 12, 24, 36, 48 або 60 місяців, – зважаючи на свої фінансові плани й можливості. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Кошти видаються без застави та поруки, і їх можна використовувати з будь-якою метою.

«Роздрібне споживче кредитування лишається у фокусі нашої бізнес-стратегії, адже це ефективний інструмент підтримки споживчого попиту, який сьогодні є драйвером зростання економіки, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – З огляду на ринкові тренди зростання доходів і фінансових запитів населення ми підняли планку максимальної суми кредиту готівкою до півмільйона гривень. Широкий спектр кредитних пропозицій, вдале поєднання різних каналів залучення клієнтів, висока швидкість прийняття рішень і ексклюзивні акційні пропозиції роблять наші продукти конкурентними і затребуваними, надаючи клієнтам реальну можливість реалізувати свої плани тут і зараз».

Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та терміну кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій. Усі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, з яким можна ознайомитися до підписання кредитного договору.

Варто також зазначити, що за умовами акції «Телевізор за кредит», яка діє при оформленні кредиту готівкою, кожен клієнт, який оформив у відділенні банку кредит на суму від 50 до 75 тис. грн до 31 березня 2019 року, гарантовано отримає в подарунок від фінустанови сучасний телевізор із діагоналлю 32 дюйми.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності