меню

Літо – врожайна пора! Портфель агрокредитів Банку Кредит Дніпро перевищив 800 млн грн

23 Липня 2019

Портфель агрокредитів Банку Кредит Дніпро у другому кварталі 2019 року збільшився на 150 млн грн, або на 23%, досягши позначки 800 млн грн. Це результат успішної реалізації оновленої бізнес-стратегії фінустанови з акцентом на комплексне якісне обслуговування агросектору – експортного драйвера української економіки.

«За два з половиною роки активної роботи в цьому сегменті ми напрацювали чималий досвід і зарекомендували себе надійним фінансовим партнером для аграріїв, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Наші цільові пропозиції для невеликих і середніх сільгоспвиробників дозволяють максимально ефективно здійснювати фінансовий супровід господарської діяльності вітчизняних фермерів, роблячи свій внесок у підвищення їхньої ефективності та конкурентоспроможності».

Банкір відзначив галузеві продуктові фішки фінустанови: новий кредит «Агротехніка експрес» – повне або часткове фінансування придбання техніки обсягом до 2 млн грн на термін до трьох років під 24% річних у гривні. Мінімальний пакет документів і швидке рішення дозволяють оперативно придбати необхідне обладнання. У рамках беззаставного кредиту «Агрооборотка експрес» суму кредитування збільшено з 1 до 2 млн грн. Продукти лінійки «експрес» – це одні з найшвидших агрокредитів на ринку: їх видають за 2-5 днів.

Також запроваджено унікальний інструмент «фінансовий ліміт», завдяки якому клієнти при зверненні у банк отримують не разове, а довгострокове рішення на 12 місяців на максимально можливу суму кредитування.

Банк розвиває широкий спектр партнерських програм, умови яких передбачають комфортні процентні ставки від 5,5% у гривні, мінімальний перший внесок від 10%, швидкі терміни прийняття рішення і видачі кредиту (5-7 днів), відсутність необхідності нотаріального оформлення застави, адаптований графік погашення з можливістю дострокового повернення без комісій.

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ. Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку. Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність). У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ», «Опора МСБ» у 2018-2019 роках, володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року», лауреатом премії FinAwards 2019.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності