меню

Люди vs бізнес. Експерт Банку Кредит Дніпро про актуальні тенденції ринку кредитування

29 Березня 2019

Українські банки, як і раніше, активніше кредитують населення, ніж бізнес: так, за даними НБУ, портфель гривневих роздрібних кредитів у 2018 році збільшився на 34%, а бізнес-кредитів – лише на 8%. Результати перших двох місяців поточного року продовжили сформований тренд: корпоративний кредитний портфель банків скоротився на 4,2%, зокрема й його гривневий сегмент – на 2,7%. При цьому роздрібні кредити в гривні приросли на 2,5%.

Про чинники, які впливають на кредитні стратегії та пріоритети банків, про структуру корпоративних і роздрібних кредитних портфелів, вартість кредитування і його подальші перспективи розповів у експертній колонці авторитетного ділового порталу «Ліга.net» Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро.

«Існують три ключові передумови для значної активізації довгострокового кредитування бізнесу і населення: підвищення рівня довіри до кредитних інструментів, оздоровлення конкуренції і поліпшення умов кредитування для позичальників. Їх необхідними складниками є економічна стабільність, курсова передбачуваність, зростання рівня доходів позичальників і їх прозорості, єдині правила гри для всіх учасників фінансового ринку, належний захист прав споживачів фінансових послуг та кредиторів», – підкреслив Олег Пахомов.

Із повним тестом експертного матеріалу можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності