меню

Марафон різдвяних колядок: Банк Кредит Дніпро проводить святкову акцію для своїх шанувальників у мережі Facebook

02 Січня 2018

Банк Кредит Дніпро відкриває новий рік святковою акцією «Марафон різдвяних колядок» для всіх, хто підписаний на сторінку фінустанови у мережі Facebook. Умови участі в марафоні такі: у період з 2 до 9 січня 2018 р. варто поділитися текстом улюбленої колядки у коментарях до посту про акцію та запросити друзів поставити лайк до написаного коментаря. П’ять переможців із максимальною кількістю лайків отримають чудові призи – теплі та затишні брендовані пледи.

«Наш банк у новому році продовжує приємну традицію проведення регулярних тематичних акцій для дописувачів сторінки в Facebook, – говорить Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Новорічні свята – чудова нагода згадати добру традицію різдвяного колядування та долучитись до неї, привітавши близьких та друзів своєю улюбленою колядкою. Впевнені, що конкурс сподобається всім, хто цінує український колорит і гарний настрій, а наші подарунки допоможуть переможцям підтримати родинний затишок та святкову атмосферу».

Узяти участь у «Марафоні різдвяних колядок» можуть не тільки клієнти банку, але й усі користувачі популярної соціальної мережі Facebook

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності