меню

ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції уклало угоду з АТ «Банк Кредит Дніпро» щодо реалізації майна через OpenMarket

22 Листопада 2021

Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції уклало угоду з АТ «Банк Кредит Дніпро» щодо реалізації майна через електронний аукціон OpenMarket.

Першим лотом виставленим банком стали приміщення під комерційне використання на вулиці Білоруська, 32 у місті Київ, загальною площею 970 кв. м.

Стартова ціна: 34 302 857 грн

Посилання на аукціон: https://bit.ly/3kWrNSe

Лот буде продаватися на класичному англійському аукціоні (на підвищення ціни).

«Реалізація майна банків — один з напрямків, який СЕТАМ успішно реалізує вже не перший рік. Ми ніколи не обмежуємо себе рамками та бюрократичними перепонами, завжди готові йти назустріч партнерам. Нам немає різниці, яке майно продавати, арештоване чи банківське, головне — результат», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дата проведення торгів: 8 грудня 2021 року.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 17,5 млрд грн.

Банк Кредит Дніпро – український комерційний банк, заснований у 1993 році. Відповідно до класифікації Національного банку України, знаходиться у групі банків з приватним капіталом. Член Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Станом на 01.10.2021 р. активи банку становили 16 200 млн грн, статутний капітал — 3 587 млн ​​грн.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності