меню

Можна все: Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам вигідні кредити готівкою до 200 тис. грн на будь-які цілі

06 Лютого 2017

Банк Кредит Дніпро підготував для клієнтів просту і зручну кредитну пропозицію. Українці можуть отримати в банку фінансування до 200 тис. грн на будь-які цілі. Ставки за позиками – гнучкі та залежать від терміну: 12, 24 або 36 міс. Що довший термін, то менший буде щомісячний платіж. Крім того, банк гарантує клієнтам відсутність будь-яких прихованих комісій та штрафних санкцій за дострокове погашення позики.

«Наш банк розширює лінійку кредитних продуктів. Сьогодні ми пропонуємо клієнтам комфортний інструмент досягнення своїх цілей. Це можуть бути як заплановані витрати – ремонт, купівля меблів, так і раптові, наприклад, потреба у ремонті автомобіля. А може бути і те, що вже давно хотіли здійснити, але не могли виділити на це гроші з власного бюджету, – піти на освітні курси, поїхати в подорож, зробити подарунок дорогій людині й т. ін., – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови правління Банку Кредит Дніпро. – За нинішнього рівня платоспроможності населення цей фінансовий інструмент зможе стати справжнім оперативним помічником. Оформлення кредиту та отримання грошей на руки займе близько 30-40 хвилин у відділенні. Спеціаліст одразу ж розрахує клієнту постійний щомісячний платіж, який буде незмінним упродовж усього терміну дії кредиту незалежно від ринкової ситуації або курсових коливань на валютному ринку тощо».

Банк також надає зручні умови погашення позики. У клієнта немає необхідності щомісяця відвідувати касу у відділенні, адже, крім цього, внести платіж можна через власну систему інтернет-банкінгу FreeBank, використовуючи термінали банку, а також кіоски самообслуговування EasyPay, або ж перерахувати кошти з картки будь-якого банку України (p2p-платежі).

Зазначимо, що для отримання позики до 50 тис. грн у Банку Кредит Дніпро необхідно мати при собі паспорт та ІПН, від 50 до 200 тис. грн – також необхідно надати довідку про доходи.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності