меню

На одній хвилі: вболіваємо за Україну на Євробаченні-2017 разом із Банком Кредит Дніпро та Visa

06 Березня 2017

Банк Кредит Дніпро приєднується до акції «На одній хвилі разом з Visa!» і пропонує клієнтам-власникам карт Visa здійснювати якомога більше безготівкових розрахунків у торговельній мережі та Інтернеті, реєструвати карт-чеки на сайті www.visa.com.ua й отримати можливість виграти одну з семи VIP-подорожей на двох на Євробачення або ж один із 110 квитків на півфінал чи фінал головного пісенного конкурсу Європи.

VIP-подорожі – це запрошення і квитки на двох на фінал конкурсу Євробачення-2017, відвідування VIP-лаунжу під час заходу, два квитки на поїзд чи автобус (місто проживання учасника – Київ – місто проживання учасника), трансфер по Києву, проживання в готелі від 4* під час поїздки.

«Ми запрошуємо клієнтів банку – власників карт Visa приєднатися до акції партнерів і отримати можливість виграти заряд позитивних і яскравих емоцій від головного європейського пісенного конкурсу, а також підтримати конкурсантів від нашої країни, – сказала Тетяна Надточій, начальник управління розробки і впровадження продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Щоб стати учасником розіграшів, необхідно здійснювати свої повсякденні розрахунки картою і реєструвати чеки на сайті Visa. Традиційно, що більше безготівкових платежів, то більше шансів опинитися на одному з найочікуваніших міжнародних музичних івентів, який цього року пройде в Києві».

Зазначимо, акція діє до 17 квітня 2017 року. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності