меню

Найкращий кеш-кредит – це просто! Банк Кредит Дніпро став володарем Prostobank Awards-2018 за найкращий банківський продукт у номінації роздрібних кредитів готівкою

17 Січня 2019

Банк Кредит Дніпро став володарем престижної нагороди Prostobank Awards-2018, очоливши рейтинг найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою», підготовлений компанією «Простобанк Консалтинг» серед 40 найбільших українських фінустанов.

При підготуванні рейтингу найкращих кеш-кредитів до уваги було взято такі параметри: реальна ставка кредитування – номінальна ставка, скоригована з урахуванням одноразової, щомісячної комісії й страховки, максимальні сума та термін кредитування, умови дострокового погашення, необхідність надання довідки про доходи, форма погашення заборгованості. У результаті продукт «Кредит готівкою» Банку Кредит Дніпро став лідером рейтингу, набравши 89 балів зі 100 можливих.

«Високу експертну оцінку наших кредитних пропозицій для роздрібних клієнтів підтверджено переконливими бізнес-результатами року в цьому напрямі: чотириразове збільшення портфеля кеш-кредитів свідчить про затребуваність наших пропозицій у клієнтів, котрі на сьогоднішньому конкурентному ринку особливу увагу приділяють вигідності умов кредитування, швидкості прийняття рішень, якості обслуговування, цікавим акційними пропозиціями, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління, директор із роздрібного бізнес Банку Кредит Дніпро. – У 2018 році ми зростали значно швидше за ринок і маємо намір у новому році зберегти випереджальну динаміку та зміцнити свої ринкові позиції. Роздрібне споживче кредитування – наш сьогоднішній бізнес-пріоритет номер один, основний генератор прибутку для банку і важливий інструмент підтримки споживчого попиту, що розкручує економіку».

Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам просто і швидко оформити кредит готівкою на будь-які цілі без застави та поруки, звернувшись до найближчого відділення, інформаційно-консультаційного центру або зробивши заявку через Інтернет чи контакт-центр. Сума кредиту становить до 300 тисяч гривень, при цьому клієнт сам обирає оптимальний термін кредитування – від 12 до 60 місяців, зважаючи на свої фінансові плани й можливості. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без жодних штрафних санкцій. Заохочуючи клієнтів за фінансовий раціоналізм,  банк проводить акцію «Телевізор за кредит», за умовами якої всі клієнти, що оформили кредити готівкою на суму від 30 до 50 тис. грн, гарантовано отримають подарункову карту, яку зможуть обміняти на сучасний телевізор із діагоналлю 32 дюйми у торговельній мережі найбільшого національного ритейлера побутової техніки та електроніки «Ельдорадо».

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності