меню

Новий тарифний пакет «Стартовий» для малого бізнесу

08 Листопада 2021

Банк Кредит Дніпро пропонує малому бізнесу новий вигідний тарифний пакет «Стартовий». У рамках пакету клієнти отримують безкоштовне обслуговування рахунків. Абсолютно безоплатно надання таких послуг, як розрахунки в національній валюті, доступ до інтернет-банкінгу, формування виписки, прийом виручки клієнта через касу.

Скористатися тарифним пакетом «Стартовий» можуть потенційні клієнти Банку Кредит Дніпро сегменту МСБ: юридичні особи та ФОП реального сектору економіки, а також новостворені компанії, які роблять перші кроки у розвитку свого бізнесу.

«Запропонований нами тарифний пакет розроблено з метою допомогти представникам сегменту МСБ у веденні щоденного бізнесу та його масштабуванні. А для самих клієнтів — це чудова можливість протестувати Банк Кредит Дніпро як фінансового партнера на лояльних умовах. Впевнений, що наша взаємовигідна співпраця триватиме довгі роки», — зазначив Павло Ліхоманов, директор Департаменту розвитку малого та мікробізнесу Банку Кредит Дніпро.

Пропозиція діє у перші  три місяці обслуговування у Банку Кредит Дніпро.

Більше про тарифний пакет «Стартовий» тут 

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Банк входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків із приватним капіталом.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності