меню

Оплачувати комунальні послуги без комісії платіжними картами Visa Банку Кредит Дніпро – це просто!

29 Жовтня 2018

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції з міжнародною платіжною системою Visa «Плати з Visa Checkout – отримуй вигоду» та сплачувати комунальні послуги на сайті підприємства КП ГІОЦ карткою Visa за допомогою зручного сервісу Visa Checkout без комісії.

Для участі в акції, яка триває до 20 грудня 2018 року, достатньо зареєструвати платіжну картку в сервісі Visa Checkout та здійснити нею оплату на сайті www.gioc.kiev.ua на суму від 0,01 гривні, без обмеження кількості послуг в одній транзакції. Акція передбачає встановлення комісії за оплату на рівні 0%, знижка надається автоматично.

Кожна наступна оплата за допомогою сервісу Visa Checkout здійснюватиметься набагато швидше – лише у кілька кліків.

«Сьогодні найбільш зручним, швидким та вигідним засобом оплати комунальних послуг є оплата з банківської картки через Інтернет, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Дистанційну оплату можна здійснити в режимі 24/7 з будь-якої точки світу без витрачання часу на візит до відділення та очікування в чергах, обравши оптимальний для себе час. Усі оплати здійснюються швидко та безпечно за зручними шаблонами, куди щомісяця вносяться актуальні дані та суми. Квитанції про оплату можна отримати на електронну пошту, щоб роздрукувати або зберегти в комп’ютері чи смартфоні».

Банкір підкреслив, що активна підтримка партнерських акцій, спрямованих на промоцію безготівкових розрахунків, є дуже важливою для фінустанови з огляду на зацікавленість у максимальному переході оплат за комунальні послуги до дистанційних каналів обслуговування. Це дозволить розвантажити співробітників відділень для надання клієнтам більш складних банківських послуг із найвищим рівнем сервісу.

Детальніше ознайомитися з картковими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для приватних осіб можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності