меню

Партнерська акція Банку Кредит Дніпро, Visa та SuperNatural Wine Festival

28 Лютого 2020

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції з Visa та відвідати перший фестиваль натурального вина SuperNatural Wine Festival, що відбудеться 29 лютого 2009 року в київському культурному центрі М82 на Подолі, вул. Межигірська, 82.

На заході зберуться провідні винороби з Австрії, Німеччини, Грузії, Греції, Франції та Італії. Усього буде представлено 400 органічних і біодинамічних вин від Good Wine, Le Silpo та Roots LLC.

Гості фестивалю за допомогою досвідчених сомельє зможуть особисто оцінити найкращий винний досвід з усього світу, відкрити для себе нові смаки, насолодитися смачними стравами від партнерів заходу і покращити на безкоштовному лекторії власні знання про натуральні вина – напрям, який поєднав у собі свідомі переконання та традиційний спосіб виробництва вина зі сміливістю в експериментах нового покоління виноробів.

SuperNatural Wine Festival проходитиме у форматі cashless. Для держателів платіжних карток Visa діє спеціальна пропозиція: можливість придбати вишукані винні кейси (4 пляшки найкращого вина) від учасників фестивалю зі знижкою до 25%.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності