меню

Перший місяць безвізу: клієнти Банку Кредит Дніпро стали більше подорожувати в рамках програми лояльності «Політаємо зі смаком»

11 Липня 2017

За перший місяць безвізового режиму України з Євросоюзом клієнти Банку Кредит Дніпро стали обмінювати більше балів у рамках програми лояльності «Політаємо зі смаком». Так, за період з 11 червня до 11 липня 2017 року динаміка обміну бонусів на авіаквитки зросла на 20% порівняно з періодом 11 травня – 11 червня 2017 року (на суму 388 тис. грн проти 322 тис. грн) і на 66% порівняно з аналогічним періодом минулого року (388 тис. грн проти 233 тис. грн).

Усього клієнти Банку Кредит Дніпро за період з 11 червня до 11 липня 2017 р. купили авіаквитків на суму 10,7 млн грн, тоді як за аналогічний період минулого року ця сума становила 7,25 млн грн, а в травні-червні 2017 р. – близько 6 млн грн.

«Більше двох років тому ми запустили програму «Політаємо зі смаком». І хоча тоді передумови для швидкого отримання Україною безвізового режиму були досить примарними, ми розуміли, що клієнти високо оцінять проект. На сьогодні банк сплатив за дозвілля і подорожі клієнтів більше ніж 14 млн грн. Зараз щотижня близько 10-15 наших клієнтів подорожують по світу за рахунок банку. Хоча на початку дії програми тенденції були протилежними – власники преміальних карт Банку Кредит Дніпро обмінювали бали на відвідування кафе та ресторанів, тоді як літали – одиниці, – розповів Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит. – Водночас ми впевнені, це ще далеко не пікові показники».

Нагадаємо, в рамках програми лояльності «Політаємо зі смаком» власники преміальних платіжних карт, починаючи від класу Gold, за безготівкові розрахунки отримують бонусні бали в розмірі 1% від вартості кожної покупки. Бали можна обміняти на оплату рахунків у кафе і ресторанах, купівлю авіаквитків незалежно від напрямку і компанії-перевізника, проживання в готелях по всьому світу, оренду автомобілів.

Конвертація бонусів здійснюється так: 1 бал = 1,5 грн для оплати авіаквитків, 1 бал = 1 грн для оплати номерів у готелях і оренди автомобілів, а також 1 бал = 0,5 грн для оплати рахунків у кафе, барах і ресторанах.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності