меню

Під ялинку бізнесу: Банк Кредит Дніпро пропонує новорічні акційні тарифи новим бізнес-клієнтам

26 Грудня 2016

Спеціально для клієнтів-представників малого та середнього бізнесу Банк Кредит Дніпро підготував приємні новорічні сюрпризи – фінустанова забезпечить повністю безкоштовний фінансовий супровід діяльності компаній упродовж перших трьох місяців із початку обслуговування в банку і впродовж усього року буде надавати безкоштовні послуги для підприємств, які перейдуть на обслуговування в рамках зарплатних проектів. Акційні пропозиції діють до 28 лютого 2017 року.

Так, у рамках новорічного тарифного пакету «БІЗНЕС+» клієнти отримують безкоштовне обслуговування протягом трьох місяців, куди входить відкриття рахунків у гривні та іноземній валюті, необмежена кількість безкоштовних платежів, внесення виручки, а також підключення послуг інтернет-банкінгу, смс-інформування, отримання виписок через систему інтернет-банкінгу, відкриття корпоративних карток.

Тариф «Новорічний» для підприємств зарплатних проектів передбачає зарахування заробітних плат співробітникам без будь-яких комісій для компанії протягом усього 2017 року. Крім того, пакет послуг передбачає безкоштовне оформлення міжнародних платіжних зарплатних карток, а також комфортні умови співпраці, наприклад, можливість надіслати відомість на зарахування зарплат у віддаленому режимі тощо.

«Незважаючи на те, що сьогодні наша фінустанова пропонує бізнес-клієнтам одні з найвигідніших на ринку програм фінансового супроводу діяльності, ми вирішили зробити для них ще більш щедру святкову пропозицію, яка допоможе ефективніше оптимізувати витрати наступного року, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Підтримка малого і середнього бізнесу лишається для банку одним із пріоритетів у діяльності. Цього року ми тільки почали активно розвиватися у вказаному напрямі, розробляючи нові продукти та послуги, що вже дало високі результати – у 2016-му кількість наших клієнтів-представників МСБ збільшилася на 40%. Але на наступний рік наші плани щодо поліпшення сервісу і програм для бізнесу ще більш амбіційні».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності