меню

Платіжна карта Visa Gold Банку Кредит Дніпро – лідер травневого рейтингу «золотих» платіжних карт

20 Травня 2020

Платіжна карта «Безліміт Gold» Банку Кредит Дніпро очолила травневий рейтинг найкращих платіжних карт Visa середнього класу в гривні компанії «Простобанк Консалтинг». При складанні рейтингу було розглянуто умови 12 продуктових пропозицій від 11 провідних українських банків. До уваги було взято такі параметри: вартість випуску й річного обслуговування, вартість поповнення карти готівковим і безготівковим способом, відсоток за зняття готівки в Україні та за кордоном.

«Лідерство нашої «золотої» карти в рейтингу закономірне: ми зацікавлені в розширенні емісії сучасних, технологічних і функціональних варіантів карткового пластику і в активному користуванні ним клієнтами, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Сьогодні це не тільки найзручніший, але й найбезпечніший спосіб отримання заробітної плати і пенсії, соціальних виплат та грошових переказів, проведення будь-яких розрахунків за товари і послуги в Україні та за кордоном, надання фінансової допомоги тим, хто її потребує».

У Банку Кредит Дніпро відкриття «золотої» карти безкоштовне, обслуговування за умови проведення розрахунків у місяць на суму від 5000 грн або залишків коштів на рахунках на суму від 250 тис. грн (чи еквівалента зазначених сум у валюті) також безкоштовне, в інших випадках плата за обслуговування становить символічні 20 грн на місяць.

Клієнту надається доступ до SMS-інформування про рух коштів по рахунках та інтернет-банкінгу FreeBank, за допомогою якого можна віддалено в режимі 24/7 керувати коштами, здійснювати комунальні та інші платежі, проводити онлайн-обмін валют і переказ коштів на будь-які карткові рахунки. Поповнювати картку можна віддалено, за допомогою онлайн-переказу з одного рахунку на інший або p2p-платежем.

При оформленні карткового пакету безкоштовно відкривається рахунок «Вільні кошти» з можливістю поповнення без обмежень, вільним зняттям частини або всієї суми і підвищеним відсотком на залишок – до 10% річних у гривні. Відсотки нараховуються щодня, а виплачуються щомісяця.

Важливою зручністю карти рівня Gold є її мультивалютність – можливість доступу до рахунків у гривні, доларах США, євро. При розрахунках за замовчуванням списуються кошти з рахунку, в валюті якого відбувається оплата, а при нестачі коштів на основному рахунку можна оперативно переключити його на необхідну валюту через інтернет-банк або інфоцентр. Наявність рахунків у різних валютах дозволяє здійснювати валютообмінні операції без відвідування каси, в режимі онлайн – через інтернет-банкінг або мобільний додаток у смартфоні.

Докладніше ознайомитися з картковими пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для роздрібних клієнтів можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності