меню

Платіжна карта Visa Gold Банку Кредит Дніпро – серед найкращих у рейтингу «золотих» карт

03 Червня 2019

Платіжна карта Visa Gold Банку Кредит Дніпро увійшла до топ-10 травневого рейтингу найкращих «золотих» платіжних карт у гривні компанії «Простобанк Консалтинг». При складанні рейтингу було розглянуто умови 36 продуктових пропозицій від 24 провідних українських банків. До уваги було взято такі параметри: вартість випуску й обслуговування, відсоток за зняття готівки в Україні та за кордоном, відсоток на незнижуваний залишок.

«Платіжна карта рівня Gold – сьогодні вже не дорогий преміальний продукт, радше це must have для клієнта, який регулярно користується цим платіжним інструментом, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наявність чипа і безконтактної технології забезпечують максимальну зручність і безпеку розрахунків при мінімальній вартості обслуговування. Наш банк випускає «золоту» карту терміном дії до 5 років у складі пакету «Безліміт Gold» безкоштовно, обслуговування пакета – також безкоштовне за умови здійснення розрахунків щомісяця на суму від 5000 грн або залишків коштів на рахунках на суму від 250 тис. грн (чи еквівалента зазначених сум у валюті). В інших випадках плата за обслуговування становить скромні 20 грн щомісяця. Клієнт отримує безкоштовний доступ до SMS-інформування про рух коштів по рахунках та до інтернет-банкінгу Free Bank, за допомогою якого можна віддалено в режимі 24/7 управляти коштами. Поповнювати картку також можна віддалено, за допомогою онлайн-переказу з іншого рахунку або p2p-платежу. Фішкою нашої карти є її мультивалютність – можливість доступу до п’яти рахунків: у гривні, доларах США, євро, англійських фунтах, російських рублях. При розрахунках кошти за умовчанням списуються з рахунку, в валюті якого відбувається оплата. У разі нестачі коштів на основному рахунку можна оперативно перемкнути його на необхідну валюту через систему інтернет-банкінгу або кол-центр. Наявність рахунків у різних валютах дозволяє проводити валютообмінні операції без відвідування каси, в режимі он-лайн – через інтернет-банкінг або мобільний додаток у смартфоні».

Експерт підкреслив, що «золота» платіжна карта – оптимальний інструмент для розрахунків в Україні та за кордоном, бронювання квитків і готелів, оренди автомобілів та ін., що відкриває клієнтам новий рівень фінансової свободи і комфорту.

Докладніше ознайомитися з картковими пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для роздрібних клієнтів можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності