меню

Політаємо зі смаком і з подарунками: Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам, які люблять подорожувати, взяти участь у акції Visa та отримати призи за свої фото з поїздок

11 Січня 2017

Банк Кредит Дніпро знову тішить своїх клієнтів – активних мандрівників приємними сюрпризами і пропонує приєднуватися до нової акції від платіжної системи Visa. Всі, хто не уявляє своє життя без подорожей і готовий поділитися власними враженнями, маршрутами і пригодами з тими, хто підписаний у соцмережах, отримують можливість виграти чудові подарунки. Так, із 11 січня до 7 лютого необхідно завантажити своє фото з подорожі в Instagram або Twitter і в описі додати два хештеги #notatourist і #VisaUa. Щотижня серед учасників буде розіграно портативні зарядні пристрої для телефону. А головний приз акції – гіроборд.

Крім того, щоб побачити своє фото на унікальній карті Visa #notatourist, необхідно вказати геолокацію місця, де зроблено конкурсну фотографію. Сама ж карта зможе стати для кожного прекрасним помічником для планування наступних подорожей.

«У нашому банку вже два роки діє унікальна програма лояльності «Політаємо зі смаком» для тих, хто цінує якісне дозвілля, любить відкривати для себе нові місця й отримувати сильні позитивні емоції. Банк Кредит Дніпро готовий оплачувати власникам преміальних платіжних карт авіаперельоти незалежно від напрямку або перевізника, номери в готелях по всьому світу, оренду авто або рахунки в кафе, ресторанах, барах. І для цього всього лише необхідно якомога частіше здійснювати безготівкові розрахунки в торговельній мережі або Інтернеті, – каже Сергій Сорокін, начальник управління інноваційних продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – А завдяки новій чудовій акції від Visa у наших клієнтів з’явиться можливість отримувати ще й хороші подарунки. Ми запрошуємо всіх мандрівників приєднуватися до проекту наших партнерів».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності