меню

Портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в 2019 році збільшився на 109%, загальний роздрібний кредитний портфель фінустанови перевищив 1,06 млрд грн

16 Січня 2020

Портфель роздрібних кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в 2019 році збільшився на 414 млн грн, або на 109%, – до 794 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період становить 67 млн грн (+32%), його обсяг досяг майже 280 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель продемонстрував річне зростання на 481 млн грн, або на 82%, перевищивши 1,06 млрд грн.

«Ефективність нашої бізнес-стратегії-2019 із фокусом на роздрібне споживче кредитування підтверджена конкретними цифрами – понад двократним зростанням портфеля кеш-кредитів і загальним зростанням роздрібного кредитного портфеля на 82%, що істотно випереджає середньоринкову динаміку, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Серед складників успіху хотілося б вказати на конкурентні умови кредитних продуктів із можливістю вибору оптимальної конфігурації під конкретні фінансові цілі й можливості кожного клієнта; вихід на промисловий рівень власної кредитної фабрики, яка прийняла мільйонну кредитну заявку; впровадження новаторських підходів управління ризиком; продуктивну роботу з базою хороших позичальників; ексклюзивні маркетингові пропозиції, які залучають нових і підвищують лояльність діючих клієнтів. Усі перераховані інструменти ми маємо намір широко використовувати і розвивати в новому році, щоб не знижувати оберти і не здавати лідерські позиції».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців за вибором самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи інфоцентр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих в усіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», під час дії якої клієнтам пропонують річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності