меню

Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро з початку року збільшився на 140 млн грн – до 727 млн грн

14 Травня 2019

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні-квітні 2019 року збільшився на 115 млн грн, або на 30%, – до 496 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період склало понад 25 млн грн (+12%), його обсяг перевищив 231 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання на 140 млн грн, або на 24%, досягнувши 727 млн грн.

«Зростання роздрібного споживчого кредитування лишається ключовим завданням стратегії розвитку нашої фінустанови, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Для її успішного вирішення ми концентруємося на параметрах швидкості, гнучкості та автоматизації кредитних рішень, комбінуванні різних каналів продажів, ретельному аналізі профілю діючих і потенційних клієнтів для формування оптимальної продуктової пропозиції».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців за вибором самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися у будь-яке відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій. Усі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, з яким можна ознайомитися до підписання кредитного договору.

У банку триває акція «Телевізор за кредит», що стала вже ефективним інструментом залучення і підвищення лояльності позичальників: із початку року 850 клієнтів скористалися акційною пропозицією, оформили кредити сумарно майже на 45 млн грн і отримали у подарунок по сучасному телевізору.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності