меню

Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро збільшився в жовтні на 50 млн грн, із початку року – на 409 млн грн

08 Листопада 2019

Портфель роздрібних кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні-жовтні 2019 року збільшився на 331 млн грн, або на 87%, – до 712 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період становить 78 млн грн (+38%), його обсяг досягнув майже 284 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання на 409 млн грн, або на 70%, перевищивши 995 млн грн.

«У жовтні ми вийшли на знаковий результат, узявши висоту місячного приросту портфеля кеш-кредитів у 50 млн грн, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Хотілося б вказати на три ключові складники успіху: конкурентні й прозорі умови продукту з можливістю вибору клієнтом оптимальної конфігурації кредиту під його фінансові цілі й можливості; продуктивна робота з базою хороших позичальників, а також ефективна маркетингова пропозиція новим і діючим клієнтам. Наша акція «Гроші на авто» зібрала в жовтні рекордну кількість учасників – близько 700 клієнтів, які оформили акційні кредити на загальну суму понад 36 млн грн. Найближчими днями буде названо ім’я переможця чергового етапу акції. Він розпорядиться призовими 300 тис. грн однозначно із користю і задоволенням та стане хорошим прикладом для нових учасників акції у листопаді».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців за вибором самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи інфоцентр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», під час дії якої клієнтам пропонують річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності