меню

Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро збільшився з початку року на 319 млн грн – до 906 млн грн

11 Вересня 2019

Портфель роздрібних кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні-серпні 2019 року збільшився на 247 млн грн, або на 65%, – до 628 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період склало 72 млн грн (+35%), його обсяг перевищив 277 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання на 319 млн грн, або на 54%, досягнувши 906 млн грн.

«Минуле літо було спекотним для нас із точки зору кредитної активності на роздрібному ринку, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Це закономірний результат: серед безлічі пропозицій на ринку клієнти обирають найбільш прості, зрозумілі й комфортні умови кредитування, не лишаючи поза увагою й ексклюзивні бонуси. Так, у серпні близько 500 клієнтів стали учасниками нашої акції «Гроші на авто», оформивши кредити готівкою на загальну суму понад 26 млн грн, а перші призові 300 тис. грн вже надіслано в Одесу переможниці серпневого розіграшу. Беручи до уваги посилений інтерес клієнтів до акції, ми продовжили її дію до кінця жовтня. Це означає, що попереду ще три розіграші головного призу, і кожен наш клієнт, який оформив кредит відповідно до акційних умов, не тільки гарантовано отримає корисний і приємний подарунок, а й може стати щасливим володарем 300 тис. грн».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців на вибір самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи інфоцентр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», під час дії якої – до 31 жовтня 2019 року – пропонується річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності