меню

Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро збільшився з початку року на 359 млн грн – до 945 млн грн

09 Жовтня 2019

Портфель роздрібних кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні-вересні 2019 року збільшився на 281 млн грн, або на 74%, – до 662 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період становить 78 млн грн (+38%), його обсяг перевищив 283 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання на 359 млн грн, або на 61%, перевищивши 945 млн грн.

«Вересень очікувано став урожайним місяцем для ринку роздрібного кредитування: почався період ділової активності, нових планів і проектів, які часто потребують значних фінансових витрат, що перевищують поточні можливості після сезону літніх відпусток, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Ось тут і приходить на допомогу банківський кредит готівкою – швидка фінансова допомога для реалізації нагальних потреб. Ми пропонуємо прості прозорі умови, допомагаємо клієнтові обрати оптимальний термін і розмір щомісячного платежу, що дозволяють своєчасно і комфортно обслуговувати кредит. Додатковою перевагою і приємним бонусом для наших клієнтів є участь у акції «Гроші на авто». У вересні близько 550 клієнтів оформили акції кредити на загальну суму майже 30 млн грн, і вже незабаром хтось із них стане третім щасливим володарем призових 300 тис. грн, приєднавшись до наших літніх переможниць із Одеси та Київській області».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців за вибором самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку чи зробити заявку через Інтернет або інфоцентр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», у рамках якої пропонується річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності