меню

Портфель роздрібних кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні 2019 року збільшився на 30 млн грн, перевищивши 410 млн грн

12 Лютого 2019

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні 2019 року збільшився на 30 млн грн – до 411 млн грн. Портфель карткових кредитів фінустанови за вказаний період зріс на 14 млн грн – до 220 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель за місяць продемонстрував зростання 7%, перевищивши 630 млн грн.

«Роздрібне споживче кредитування – наш бізнес-пріоритет номер один, важливий інструмент підтримки споживчого попиту, що розкручує економіку, й основний генератор прибутку для банку, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Ми успішно конкуруємо на ринку завдяки використанню ефективного міксу каналів залучення клієнтів, вигідним умовам кредитування, високій швидкості прийняття рішень і якості обслуговування, ексклюзивним акційними пропозиціями. Так, за чотири місяці дії акції «Телевізор за кредит», що завершилася нещодавно, 2600 клієнтів, які стали її учасниками, отримали у подарунок сучасні телевізори, а банк збільшив кредитний портфель майже на 110 млн грн. Ми задоволені такими результатами і найближчим часом потішимо клієнтів новою акційною пропозицією».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 300 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців на вибір самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися у будь-яке відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 50 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій. Усі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, з яким можна ознайомитися до підписання кредитного договору.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності