меню

Портфель роздрібних кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро за 2018 рік збільшився у 4 рази, перевищивши 380 млн грн

14 Січня 2019

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро за 2018 рік збільшився у 4 рази, досягнувши за підсумками грудня 381 млн грн. Портфель карткових кредитів фінустанови за рік збільшився на 35% – до 206 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання у 2,4 раза, перевищивши 586 млн грн.

Банк пропонує кредит готівкою на суму до 300 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства терміном 12, 24, 36, 48 або 60 місяців на вибір самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 50 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій. Усі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, з яким можна ознайомитися до підписання кредитного договору.

«Ми задоволені бізнес-результатами року в пріоритетному для банку напрямі роздрібного споживчого кредитування, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Збільшення у 4 рази портфеля кеш-кредитів свідчить про затребуваність наших пропозицій у клієнтів, які на сьогоднішньому конкурентному ринку особливу увагу приділяють вигідності умов кредитування, швидкості прийняття рішень, якості обслуговування, а також належно оцінюють нашу ексклюзивну пропозицію в рамках акції «Телевізор за кредит». Тільки в IV кварталі 2018 року понад 2170 клієнтів-учасників акції стали власниками сучасних телевізорів, а банк збільшив кредитний портфель на 90 млн грн».

Відповідно до умов акції «Телевізор за кредит» кожен клієнт, який оформив кредит готівкою на суму від 30 до 50 тис. грн, гарантовано отримає у подарунок від фінустанови телевізор із діагоналлю 32 дюйми. Банкір підкреслив, що акція невипадково діє до кінця січня 2019 року, адже у післясвятковий період додаткові фінансові можливості дуже доречні. Він також запросив діючих і нових клієнтів скористатися вигідними кредитними пропозиціями фінустанови й отримати приємний бонус за свій фінансовий раціоналізм.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності