меню

Повний безліміт: Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам придбавати нові вигідні пакети фінансового обслуговування

26 Вересня 2016

Банк Кредит Дніпро розробив для клієнтів вигідні пакети фінансового обслуговування: Безліміт Gold, Безліміт Platinum, Безліміт Elite. Кожен із цих кейсів - широкий ряд можливостей фінансового супроводу діяльності клієнта, що дозволяє, крім стандартних карткових операцій, вигідно планувати свій бюджет і примножувати кошти, використовувати широкі можливості онлайн-банкінгу, а також нефінансового помічника - консьєрж-сервісу.

"Ми активно працюємо над тим, щоб створювати для клієнтів найбільш прості, але при цьому багатофункціональні сервіси. І сьогодні модернізація існуючих і впровадження нових комфортних послуг - один з основних напрямків у стратегії розвитку банку, - сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. - Так, наприклад, тепер картка Банку Кредит Дніпро - це не просто платіжний інструмент, а цілий набір корисних функцій, які допоможуть заощадити час, примножити власні кошти, грамотно розпланувати бюджет завдяки спеціальній функції, вирішити питання небанківського характеру на зразок купівлі авіаквитків та ін".

Пакет Безліміт Gold передбачає можливість відкриття мультивалютної картки з безконтактними технологіями; участь у програмі лояльності "Політаємо зі смаком", у рамках якої банк за безготівкові розрахунки нараховує клієнтам бонуси для оплати авіаперельотів і рахунків у кафе й ресторанах; смс- та інтернет-банкінг; можливість отримувати підвищений додатковий дохід на залишок на рахунку; послугу "Розумний рахунок", завдяки якій клієнт може встановити автоматичне перерахування коштів із кожної покупки на депозитний або накопичувальний рахунок; послугу "Регулярні платежі", що дозволяє автоматично здійснювати регулярні перекази коштів у рахунок оплати, наприклад, мобільного зв’язку тощо; відкриття додаткових карток для членів сім’ї; послуга нефінансової допомоги консьєрж-сервіс.

У пакеті послуг Безліміт Platinum, крім вищевказаних сервісів, клієнту також відкриваються додаткові картки Auto Club (отримання необхідної технічної допомоги на дорогах України, куди входить прокат авто, пошук стоянки та ін.) і Priority Pass (пропуск у будь-який із 600 VIP-залів у аеропортах по всьому світу), а також страховий поліс для виїзду за кордон. Пакет Безліміт Elite також об’єднує всі перераховані сервіси, але з більш розширеними функціями консьєрж-сервісу і карти Auto Club (отримання необхідної технічної допомоги не тільки на дорогах України, а й Європи, куди входить і прокат авто, пошук стоянки тощо).

Зазначимо, що більш детально з тарифами та умовами нових пакетних пропозицій Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи). Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

Банк Кредит Дніпро входить до рейтингу наднадійних фінустанов України журналу "Личный счет". У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2015 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий банк за депозитними програмами для населення".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес" за підсумками роботи за минулий рік.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності