меню

Продовження дії платіжних карток

14 Червня 2024

Шановні клієнти, платіжні картки, які були автоматично продовжені починаючи з 24 лютого 2022 року продовжують діяти, а до платіжних карток, термін дії яких завершується з липня 2024 року та в наступні місяці до березня 2025 року (включно) буде діяти наступний алгоритм:

  1. Платіжні картки клієнтів зарплатно-карткових проєктів Банку будуть автоматично продовжені.
  2. За всіма іншими платіжними картками Банку автоматичне продовження терміну платіжних карток можна замовити через Контакт-центр Банку.

Категорії Клієнтів, які можуть замовити дану послугу:

  • клієнти, які перебувають за кордоном;
  • клієнти, які перебувають поряд з тимчасово-окупованою територією України та не мають змоги відвідати відділення Банку;
  • клієнти, які знаходяться у Збройних Силах України;
  • клієнти зарплатно-карткових проектів, які знаходяться на лінії воєнних дій та перебувають у близькій відстані до тимчасово окупованих територій.

Як працюватимуть такі картки

За картками залишаються доступними усі операції та послуги, зокрема зняття готівки через усі банкомати на території України та за її межами.

Проте, зверніть увагу!

  1. У деяких торгових точках та в інтернет-продавців, у яких встановлено налаштування ПОС-терміналів та сайтів, що додатково перевіряють термін дії карток, можливі відмови у виконанні трансакцій.
  2. Для коректності роботи операцій перекази з картки на картку необхідно замовити новий пластик.

Ми також рекомендуємо використовувати дистанційні канали обслуговування, адже більшість операцій можна здійснити через FreeBank, зокрема оплатити комунальні послуги, послуги мобільного зв'язку та платежі за кредитами, якщо є така можливість.

За будь-якою додатковою інформацією звертайтеся до Контакт-центру Банку Кредит Дніпро за телефоном: 0 800 507 700

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності