меню

Проєктний офіс Банку Кредит Дніпро — у ТОП 10 кращих в Україні!

04 Квітня 2024

Команда проєктного офісу Банку Кредит Дніпро увійшла у десять кращих в Україні за результатами Національної премії PMO UA AWARDS 2023 від PMI Ukraine Chapter.

«Входження у десятку кращих проєктних офісів України підтверджує достатню ефективність управління змінами та інноваційність у банку. Ми впровадили повноцінний мобільний банкінг для фізичних осіб, дистанційний онбординг для юридичних та фізичних осіб, хмарні інфраструктурні рішення, мікропроцесорний середній шар, створили нову систему для масового кредитування, побудували інтеграції з Bank.Id, Дія, в тому числі в межах програм єОселя, єПідтримка, впровадили цифрові картки та можливість роботи з е-гаманцями та успішно працюємо далі над новими проєктами, такими як корпоративний клієнт-банк, єПідприємець, тощо», — говорить Тарас Горкун, заступник голови правління  з digital-трасформації Банку Кредит Дніпро. — Проте усього цього було б неможливо досягнути без професійної команди усього банку і вмілої оркестрації ресурсів та задач менеджерами проектного офісу», — додав Тарас Горкун.

В рейтингу брали участь компанії з будь-яких сфер діяльності України. Методологія оцінки розроблена таким чином, що не надає переваг жодній з них.

Основна мета рейтингу — це визнання проєктних офісів, що здатні створювати цінність для своїх організацій, стаючи внутрішнім драйвером змін і трансформації, забезпечувати досягнення стратегічних та операційних цілей, а також стійкості та конкурентоспроможності компанії під час змін на глобальних ринках товарів, технологій, послуг. 

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності