меню

Приємні сюрпризи до «чорної п’ятниці» для шопоголіків від Банку Кредит Дніпро, Visa і Kasta

28 Листопада 2019

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції з міжнародною платіжною системою Visa та компанією Kasta – популярним інтернет-магазином брендового одягу та взуття. Акцію присвячено до всесвітнього дня шопінгу 29 листопада, також широко відомого як «чорна п’ятниця».

За умовами акції всі відвідувачі сайту kasta.ua при оформленні замовлення у період із 18 до 29 листопада 2019 року і його оплаті платіжною карткою Visa Банку Кредит Дніпро отримають гарантовану знижку 5% на будь-яку покупку і 20% – на кожну п’яту транзакцію серед всіх оплат картами Visa. Щасливі транзакції компанія Kasta визначить автоматично.

«Наш банк – постійний учасник партнерських акцій із міжнародними платіжними системами і провідними ритейлерами, – говорить Катерина Шевченко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу і CRM Банку Кредит Дніпро. – Подібні акції – найкращий спосіб робити покупки не тільки безпечно і з комфортом, але і з відчутною вигодою. Вони також слугують відмінним інструментом популяризації безготівкових розрахунків у повсякденному житті українців. Уже зараз понад 80% усіх операцій із платіжними картами проходять безготівково, а кожна друга гривня витрачається без переходу в кеш. Це хороші результати, але, безумовно, є ще потенціал для подальшого зростання і розвитку стратегії cashless».

Докладніше з картковими пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності