меню

Приємні сюрпризи за безготівкові розрахунки: Банк Кредит Дніпро запрошує держателів платіжних карт брати участь в партнерських акціях, отримувати знижки та вигравати призи

24 Листопада 2017

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до цікавих партнерським акціях з міжнародними платіжними системами.

У день всесвітнього шопінгу 24 листопада, який також широко відомий як «чорна п'ятниця», всі відвідувачі популярного сайту modnakasta.ua при оформленні замовлення і його оплаті платіжною карткою Visa Банку Кредит Дніпро отримають гарантовану знижку 5% на будь-яку покупку і 20% - на кожну п'яту транзакцію серед усіх транзакцій картами Visa. Акція діє тільки один день - 24 листопада 2017 року, але справжні шопоголіки напевно встигнуть нею скористатися.

Автолюбителям-держателям преміальних карток Visa Gold, Visa Platinum або Visa Infinite Банк Кредит Дніпро пропонує в період з 15.11.2017 р по 15.01.2018 р оплачувати картою заправку від 30 літрів преміального палива Shell V-Power / V-Power Diesel в мережі АЗС Shell на території України і отримувати миттєву знижку 3 грн на кожен літр палива.

Спільна акція з міжнародною платіжною системою Mastercard «Творити сімейну історію - безцінне» порадує справжніх кіноманів: при реєстрації на сайті bilshe.mastercard.ua і проведенні розрахунків карткою можна отримати незабутню сімейне подорож до Ірландії по місцях зйомок нового епізоду кіносаги «Зоряні війни» - « останні джедаї ». Найактивніших учасників акції в період її дії з 20.11.2017 р по 31.12.2017 р також очікують щотижневі гарантовані призи: рюкзаки, реглани, футболки з символікою культового фільму.

«Для нашого банку участь в партнерських акціях з міжнародними платіжними системами є доброю традицією, - каже Олександр Стецько, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. - Такі проекти націлені на популяризацію безготівкових розрахунків як найбільш зручного, безпечного та вигідного інструменту».
Більш детально з умовами партнерських акцій можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності