меню

Призи за подорожі: Visa і Банк Кредит Дніпро розігрують корисні подарунки за безготівкові розрахунки в Європі

12 Липня 2017

Банк Кредит Дніпро і платіжна система Visa пропонують клієнтам-мандрівникам робити покупки в Європі картою, реєструвати чеки й отримати нагоду виграти один із корисних призів для наступної поїздки – позашляховик або екшен-камеру. Акція триватиме до 30 вересня 2017 року.

Умови акції максимально прості. Необхідно розраховуватися картами Visa в торговельно-сервісних мережах Європи і реєструвати покупки через форму реєстрації на сайті visa-promotions.com. Крім того, переможцям необхідно буде підтвердити виграшну транзакцію випискою з банку або надати всі зареєстровані цього дня чеки.

«Для нашого банку подібні акції від наших партнерів платіжної системи Visa особливо актуальні – навіть наша флагманська програма лояльності орієнтована на те, щоб допомогти клієнтам зробити їхнє дозвілля та подорожі ще більш комфортними і вигідними, – розповіла Тетяна Надточій, начальник управління розробки і впровадження продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Беручи участь в акції, наші клієнти тепер зможуть не просто подорожувати, відвідувати ресторани, знімати номер у готелях і орендувати авто по всьому світу, але ще й отримати нагоду виграти за це цінні призи, які обов’язково знадобляться у наступних подорожах». 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності