меню

Призи за правильні фінансові рішення: Банк Кредит Дніпро запрошує тих, хто підписаний на його сторінку в мережі Facebook, взяти участь у конкурсі до Всесвітнього дня заощаджень

31 Жовтня 2017

Банк Кредит Дніпро підготував конкурс до Всесвітнього дня заощаджень: клієнтам і усім, хто підписаний на сторінку банку в мережі Facebook, запропоновано розв’язати цікаві фінансові задачі та відповідно виграти унікальний подарунок-сюрприз. Подарунок має безпосереднє відношення до Всесвітнього дня заощаджень, банків, грошей та одного з українських гетьманів.

Конкурс на сторінці Банку Кредит Дніпро у мережі Facebook триватиме з 31 жовтня до 3 листопада. Після його завершення серед учасників, які надали правильні відповіді на всі запитання, за допомогою сервісу www.random.org буде визначено трьох переможців, які зможуть отримати свої призи в найближчому відділенні Банку Кредит Дніпро.

«Тематичні акції та фінансові конкурси на сторінці банку в мережі Facebook уже стали гарною традицією для наших діючих та потенційних клієнтів, – зазначила Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Такі заходи не тільки дають можливість учасникам перевірити власні знання в сфері фінансів, бізнес-стратегій, банківських продуктів та послуг, отримавши за свою активність та кмітливість приємні заохочення, а й стимулюють усіх бажаючих підвищувати рівень фінансової обізнаності, яка є запорукою ухвалення поміркованих та ефективних рішень як у особистому, так і у суспільному житті. Наш банк як соціально відповідальна фінансова установа вважає для себе розвиток фінансової культури українців одним із ключових завдань».

Детальніше про умови конкурсу – за посиланням.

Банк запрошує всіх бажаючих взяти участь у конкурсі, стати його переможцем та отримати свій приз.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності