меню

РА IBI-Rating підтвердило Банку Кредит Дніпро кредитний рейтинг uaAA і поліпшило прогноз рейтингу на «позитивний»

02 Червня 2021

Українське РА IBI-Rating повідомило про підтвердження кредитного рейтингу Банку Кредит Дніпро на рівні uaAA зі зміною прогнозу рейтингу з «у розвитку» на «позитивний»

Як відзначається у релізі IBI-Rating, покращення прогнозу кредитного рейтингу Банк уКредит Дніпро на «позитивний» зумовлено зростанням показників ефективності діяльності, ліквідності та капіталізації, позитивною динамікою розвитку роздрібного кредитування і кредитування корпоративних клієнтів, прийнятною диверсифікацією ресурсної бази, поступовим скороченням неробочих активів, активізацією діяльності на фінансових ринках, зниженням концентрації кредитного портфеля за основними позичальниками, а також наявністю фінансової підтримки з боку акціонера банківської установи.

«Показники ефективності нашої діяльностві є наслідком стійкого та активного розвитку банку. Так, за підсумками роботи у 1-му кварталі 2021 р. нами було продемонстровано прибуток у розмірі 196 млн грн, який був досягнений, у тому числі, за рахунок збільшення чистого процентного доходу, що склав станом на 01.04.2021 р. 158 млн грн. При цьому, вже на 01.05.21 р. прибуток банку склав 389 млн грн, а чистий процентний дохід — 216 млн грн.,  — зазначив Сергій Панов, голова правління Банку Кредит Дніпро.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від Банку Кредит Дніпро, у тому числі: фінансова звітність за 2018-2020 рр. і 3 місяці 2021 р., планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірними.

 

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість , транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.05.2021 р. активи банку складають 14 245 млн грн, статутний капітал — 3 587 млн грн. Кредитний портфель банку на 01.05.21 р. склав 3 603 млн грн, портфель коштів клієнтів — 9 805 млн грн.

 

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності