меню

Рахуємо по-дорослому: Банк Кредит Дніпро до Всесвітнього дня заощаджень провів фінансовий тренінг для школярів

28 Жовтня 2016

Банк Кредит Дніпро за підтримки Незалежної асоціації банків України (НАБУ) напередодні Всесвітнього дня заощаджень провів урок фінансової грамотності для школярів. Дітей однієї з київських шкіл запросили на екскурсію до відділення банку, де фахівці фінустанови провели для учнів тренінг. Юним українцям розповідали про те, як грамотно розпоряджатися кишеньковими грошима, примножувати їх і допомагати батькам складати сімейний бюджет. Крім того, учасників тренінгу навчили користуватися банкоматом і платіжним терміналом, показали, як працює банківська каса і багато іншого.

За словами фахівців, подібні заняття для школярів стали доброю традицією в Банку Кредит Дніпро. Фінансисти проводять освітні тренінги для школярів, водять дітей на екскурсії в Нацбанк тощо.

"Це заняття ми приурочили до Всесвітнього дня заощаджень. Говорили з дітьми про те, як у їхньому віці починати створювати власний капітал, ефективно розпоряджатися кишеньковими коштами, не здійснювати непотрібних витрат і допомагати батькам складати бюджет сім'ї, - сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. - У соціальних програмах банку ми приділяємо особливу увагу дитячим освітнім проектам. Упевнені, що інтелектуальний внесок у розвиток підростаючого покоління згодом принесе всім - суспільству, країні - найбільші дивіденди, а саме успішне майбутнє. Тренінги та майстер-класи для юних українців ми проводимо регулярно. Ми не вчимо їх ставати банкірами, а намагаємося пояснити непростий світ фінансів, цінувати працю батьків і з юних літ розуміти, як змусити гроші працювати на себе. Ми хочемо, щоб українська молодь ставала успішною з наймолодшого віку".

Молодим учасникам тренінгу сподобалося фінансове заняття. Кажуть, що із задоволенням прийдуть у банк іще послухати про те, як з наймолодшого віку примножувати власний капітал, допомагати батькам і самостійно здійснювати свої мрії.

Кирило, 6 клас:
Коли виросту, хочу стати бізнесменом, і мені важливо розуміти, як грамотно розпоряджатися грошима - яку суму залишити для заощаджень, а яку можна витратити відразу. Я хочу заробити свої перші гроші якомога швидше. Можна щось зробити своїми руками і продавати, наприклад, лимонад.

Софія, 6 клас:
Люблю екскурсії, на яких чомусь можна навчитися. Мені важливо дізнатися, як заробити гроші та як заощадити.

Богдан, 6 клас:
З моєї точки зору фінграмотність - це правильно розрахувати баланс між тим, що ти отримуєш, і тим, що витрачаєш. У майбутньому мені доведеться рахувати і розподіляти гроші.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку. 
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність). 

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк". 

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес" .

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності