меню

Раз. Два. Мінус 15%! Весняна кредитна акція Банку Кредит Дніпро

19 Квітня 2018

Банк Кредит Дніпро з метою популяризації роздрібних кредитних програм проводить весняну акцію-розпродаж, під час дії якої – 19-20 квітня – всі клієнти при оформленні кредитів готівкою на суму до 50 тис. грн гарантовано отримають до 15% знижки. Для оформлення кредиту знадобляться тільки паспорт та ІПН, довідка про доходи не потрібна. Термін кредитування становить 12, 24 або 36 місяців – на вибір клієнта. Вагомою перевагою є можливість отримання по телефону попереднього, а для кредитів до 20 тис. грн – остаточного рішення. Умови кредитування чесні й прозорі: всі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, який клієнт отримує до підписання кредитного договору. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та терміну кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без жодних штрафних санкцій.

«Кредити готівкою – зручний інструмент фінансового планування для клієнтів, у яких передбачаються суттєві витрати: відпустка, ремонт, сімейне торжество, велика покупка і т. ін., – говорить Марина Дутлова, директор з роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наша пропозиція з кеш-кредитування цілком справедливо лідирує в рейтингу «Найкращий роздрібний банківський продукт» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 40 найбільших українських фінустанов, поєднуючи в собі одні з найкращих на ринку умов зі зручністю і легкістю в обслуговуванні. Завдяки акційними умовами кредит стане ще доступнішим для наших клієнтів».

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися на сайті в розділі «Кредити приватним особам».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності