меню

Раз. Два. Посміхніться! Банк Кредит Дніпро пропонує підзарядитися позитивом у мережі Facebook та отримати приємний подарунок для підзарядки ґаджета

30 Березня 2018

Банк Кредит Дніпро напередодні Всесвітнього дня сміху підготував приємні сюрпризи для оптимістів, які готові поділитися позитивними емоціями на сторінці фінустанови в соціальній мережі Facebook. Щоб узяти участь у розіграші корисного подарунка – зарядного пристрою power bank, – необхідно вподобати сторінку Банку Кредит Дніпро у мережі Facebook та розповісти цікаву веселу першоквітневу історію зі свого життя у коментарі до допису про акцію.

Трьох переможців буде визначено 2 квітня о 17:00:

  • першого – за висновком авторитетної комісії з жартів Банку Кредит Дніпро; 
  • другого – за кількістю отриманих лайків від дописувачів;
  • третього – за сприяння «його величності випадку» за допомогою сервісу random.org.

Банкіри зазначають, що вміння зберігати позитивний світогляд та ділитися власним оптимізмом з тими, хто нас оточує, є дуже важливим у наш непростий час, і банк як соціально відповідальна установа готовий підтримати своїх клієнтів та всіх бажаючих у прагненні підвищити суспільний градус оптимізму.

Узяти участь у акції до Всесвітнього дня сміху можуть не тільки позитивно налаштовані клієнти банку, але й усі користувачі популярної соціальної мережі Facebook, які прагнуть посміхатися самі та готові заохочувати до посмішок інших.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності