меню

Раз. Два. Вигравай 5 тисяч гривень! Банк Кредит Дніпро запрошує клієнтів-власників платіжних карт VISA брати участь у акції до 25-річчя фінустанови

01 Серпня 2018

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції з платіжною системою VISA і виграти один із 25 подарункових сертифікатів номіналом 5 тисяч гривень на покупки в популярній торговельній мережі Сomfy. Для участі в акції необхідно просто розраховуватися карткою VISA за будь-які товари або послуги в торговельній мережі або Інтернеті. Кожна транзакція на суму від 100 гривень або еквіваленті у валюті, проведена на території України або за її межами, збільшує шанси на виграш призу.

Щоб стати учасником акції, клієнту необхідно зареєструвати платіжну картку VISA, заповнивши коротку форму на сайті Банку Кредит Дніпро. Кількість зареєстрованих одним учасником платіжних карт не обмежена.

«Мета нашої партнерської акції – популяризація безготівкових розрахунків як простого, зручного, безпечного та вигідного платіжного інструменту, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Дедалі більша кількість українців надають перевагу cashless-рішенню своїх повсякденних фінансових завдань, що є позитивним трендом для економіки, оскільки підвищується прозорість розрахунків. Ми з задоволенням будемо заохочувати фінансовий раціоналізм наших клієнтів корисними призами – сертифікатами на купівлю побутової техніки, електроніки, гаджетів. Їх кількість – 25 – вибрано на честь 25-річчя успішної діяльності Банку Кредит Дніпро на українському фінансовому ринку».

Акція триватиме з 1 серпня до 31 грудня 2018 року включно і пройде в 5 етапів. Щомісяця за результатами кожного з етапів визначатимуться п’ятеро щасливчиків-переможців за допомогою сервісу www.random.org.

Більш детально з умовами акції «Раз. Два. Вигравай!» можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності