меню

Раз. Два. Вигравай! Банк Кредит Дніпро запрошує клієнтів-власників платіжних карт VISA взяти участь у акції й виграти подарунковий сертифікат торговельної мережі Comfy на 5 тисяч гривень

13 Листопада 2017

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції з платіжною системою VISA і виграти один із 64-х подарункових сертифікатів номіналом 5 тисяч гривень на покупки в популярній торговельній мережі Comfy. Умови акції дуже прості: необхідно розраховуватися карткою VISA за будь-які товари або послуги в торговельній мережі чи Інтернеті. В акції бере участь кожна транзакція на суму від 100 гривень або еквіваленту у валюті, здійснена на території України чи за її межами. Що більше транзакцій здійснить клієнт, то більше шансів у нього виграти приз!

Щоб стати учасником акції, клієнту необхідно зареєструвати платіжну картку VISA, заповнивши коротку форму на сайті Банку Кредит Дніпро. Кількість платіжних карт, які може зареєструвати один учасник акції, не обмежена.

«Наближається період новорічних і різдвяних свят – час потішити своїх близьких корисними і приємними подарунками, – говорить Олександр Стецько, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Подарунковий сертифікат на покупки в торговельній мережі Сomfy на 5 тисяч гривень стане хорошою підмогою для наших клієнтів, а також переконливим підтвердженням того, що розрахунки платіжною карткою за товари та послуги не тільки прості й зручні, але й економічно вигідні!»

Акція триватиме з 13 листопада 2017 року до 4 березня 2018 року включно і пройде у 16 етапів. Щотижня за результатами кожного з етапів визначатимуть чотирьох щасливців-переможців за допомогою сервісу www.random.org.

Більш детально з умовами акції «Раз. Два. Вигравай!» можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності