меню

«Раз.Два.Вигравай»: клієнти Банку Кредит Дніпро за безготівкові розрахунки картками Visa зможуть виграти IPhone 7 або Power Bank

26 Квітня 2017
Із травня 2017 року у Банку Кредит Дніпро стартує акція «Раз.Два.Вигравай». Щотижня фінустанова розігруватиме IPhone 7 і портативні зарядні пристрої Power Bank. Щоб стати учасником розіграшів, необхідно зареєструвати свою картку на офіційному сайті банку (спеціальна сторінка для реєстрації з’явиться 1 травня) і, звичайно ж, якомога частіше оплачувати цією карткою покупки в торговельній мережі та Інтернеті. Що більше безготівкових розрахунків – то більше шансів стати власником стильного і корисного гаджета. 
 
«Ми продовжуємо стимулювати зростання безготівкових платежів на ринку, і цього разу разом із нашим партнером – платіжною системою Visa – вирішили потішити клієнтів новою акцією. Впродовж двох місяців щотижня відбуватимуться розіграші популярних смартфонів і Power Bank. При цьому у клієнтів немає необхідності докладати будь-які зусилля, щоб стати переможцем. Головна умова – здійснювати свої повсякденні грошові операції за допомогою платіжної картки, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Крім постійно діючих проектів нашого банку, спрямованих на збільшення торгового обороту, ми із задоволенням проводимо і подібні акції, які стимулюють перехід на безготівкові форми оплати. Це важливо не тільки для банку, але й у більш глобальних масштабах – багато в чому саме обсяги ринку безготівкових платежів є показником прозорості національної економіки. Завдяки таким проектам і програмі лояльності багато хто з наших клієнтів вже практично повністю відмовилися від готівки, використовуючи її у вкрай рідкісних випадках». 
 
Зазначимо, акція триватиме до 30 липня 2017 року. Імена переможців щотижня будуть публікуватися на офіційному сайті банку.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності