меню

Рейтинг надійності депозитів Банку Кредит Дніпро підтверджено на рівні «5»

09 Червня 2021

Рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів фінустанови на рівні «5», що означає «відмінну надійність».

Як наголошується у звіті агентства, Банк Кредит Дніпро — надійна фінансова установа, яка вчасно розраховується за своїми зобов'язаннями, малочутлива до впливу зовнішніх і внутрішніх факторів, а також має гарну репутацію. Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали Банку Кредит Дніпро, в тому числі: фінансова звітність за 2018-2020 рр. та 3 місяці 2021 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Нагадаємо, українське РА IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро на рівні uaAA зі зміною прогнозу рейтингу з «у розвитку» на «позитивний». Поліпшення прогнозу обумовлене зростанням показників ефективності діяльності, ліквідності та капіталізації, позитивною динамікою розвитку роздрібного кредитування і кредитування корпоративних клієнтів, прийнятною диверсифікацією ресурсної бази, поступовим скороченням неробочих активів, активізацією діяльності на фінансових ринках, зниженням концентрації кредитного портфеля за основними позичальниками, а також наявністю фінансової підтримки з боку акціонера банківської установи.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться у групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.05.2021 р. активи банку складають 14 245 млн грн, статутний капітал — 3 587 млн грн. Кредитний портфель банку на 01.05.21 р. склав 3 603 млн грн, портфель коштів клієнтів — 9 805 млн грн.

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності