меню

Романтика у мережі: у День святого Валентина Банк Кредит Дніпро пропонує тим, хто підписаний у Facebook, зізнатися у своїх почуттях рідним і близьким людям та отримати за це солодкий подарунок на двох

14 Лютого 2017

До Дня усіх закоханих Банк Кредит Дніпро підготував приємні сюрпризи українцям, які зізнаються в коханні своїм другим половинкам, друзям, рідним на сторінці фінустанови в соціальній мережі Facebook. Банк розіграє кілька упаковок бельгійського шоколаду серед учасників, які в коментарях під постом про акцію відзначать людей, яких вони хотіли б привітати, і напишуть їм про свої почуття.

Написати теплі слова своїм дорогим і улюбленим людям можна упродовж усього дня 14 лютого. Три пари переможців банк визначить наступного дня за допомогою сервісу random.org.

Як зазначають банкіри, у це свято було вирішено трохи прикрасити сторінку банку красивими і світлими історіями кохання. І тих, хто готовий ними поділитися, фінустанова потішить невеликими смачними сюрпризами. «Запрошуємо до участі в розіграші на Facebook усіх, хто бажає розповісти про свої почуття до рідної людини і готовий здивувати свою половинку незвичайними і зворушливими зізнаннями», – кажуть у банку. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності