меню

Роздрібний кредитний портфель Банку Кредит Дніпро у січні 2020 року збільшився на 38 млн грн, перевищивши 1,1 млрд грн

17 Лютого 2020

Портфель роздрібних кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро у січні 2020 року збільшився на 24 млн грн – до 818 млн грн. Портфель карткових кредитів фінустанови за вказаний період зріс на 14 млн грн – до 287 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель за місяць продемонстрував зростання на 38 млн грн, перевищивши 1,1 млрд грн.

«Роздрібне споживче кредитування лишається драйвером зростання кредитних портфелів українських банків і є нашим бізнес-пріоритетом номер один, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – На тлі середньоринкового минулорічного зростання у межах 30% ми зросли на понад 80% і не маємо наміру знижувати динаміку кредитування населення, вважаючи його важливими інструментом підтримки споживчого попиту й економічного зростання. Гнучкі та прозорі умови кредитних продуктів, цікаві акційні пропозиції, ефективна робота з клієнтськими заявками і базою позичальників допоможуть нам лишатися серед лідерів ринку».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців за вибором самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку чи зробити заявку через Інтернет або інфоцентр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», у рамках якої пропонується річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності