меню

Роздрібний кредитний портфель Банку Кредит Дніпро з початку року збільшився у 2,2 раза, перевищивши півмільярда гривень

13 Грудня 2018

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро з початку року збільшився у 3,5 раза, досягнувши за підсумками листопада 335 млн грн. Портфель карткових кредитів фінустанови за 11 місяців зріс на 37% – до 209 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання у 2,2 раза, перевищивши 544 млн грн.

Банк пропонує кредит готівкою на суму до 300 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства терміном 12, 24, 36, 48 або 60 місяців на вибір самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися у будь-яке відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 50 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та терміну кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій. Усі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, з яким можна ознайомитися до підписання кредитного договору.

«Роздрібне споживче кредитування лишається флагманом кредитних активностей українських банків, демонструючи річне зростання на рівні 40%, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наша позитивна динаміка, яка значно випереджає ринок, є закономірним результатом вигідних умов кредитування у поєднанні з високою швидкістю прийняття рішень, якісним сервісом і приємними бонусами для наших позичальників. Так, у листопаді 835 клієнтів взяли участь в акції «Телевізор за кредит» і стали власниками сучасних телевізорів, а банк збільшив кредитний портфель на 35 млн грн. Середня сума кредиту, який видано у рамках акції, становить 41,6 тис. грн – це хороший ресурс для реалізації нашими клієнтами будь-яких фінансових завдань».

За умовами акції «Телевізор за кредит» кожен клієнт, який оформив кредит готівкою на суму від 30 до 50 тис. грн до 31 січня 2019 року, гарантовано отримає у подарунок від фінустанови телевізор із діагоналлю 32 дюйми. Банкір нагадав, що грудень – гаряча пора для приємних передноворічних клопотів, коли додаткові фінансові можливості будуть дуже доречними, і запросив діючих і нових клієнтів скористатися зручною фінансовою допомогою фінустанови.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності