меню

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро за 8 місяців 2018 року зріс у 2,3 раза

13 Вересня 2018

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро з початку року збільшився у 2,3 раза, досягнувши за підсумками серпня 223 млн грн. Ключовим чинником успіху стали вигідні умови кредитних пропозицій: клієнт може отримати до 300 тисяч гривень без застави та поруки на 12, 24, 36, 48 або 60 місяців, обравши оптимальний термін кредитування відповідно до своїх фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Кошти можна буде використати з будь-якою метою. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися у будь-яке відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи Контакт-центр. Щоб оформити кредит, знадобляться паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 50 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, які розташовано у всіх ключових регіонах України. Всі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, який клієнт отримує до підписання кредитного договору. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без жодних штрафних санкцій.

«Літній сезон став по-справжньому гарячою порою для наших кредитних менеджерів: за літо портфель кеш-кредитів зріс майже на 70 млн грн, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Лише у серпні понад 400 клієнтів скористалися нашою акційною пропозицією «Телевізор у подарунок до кредиту» й отримали в якості бонусів сучасні телевізори. Усього за період дії акції вже понад 1100 фінансових прагматиків було винагороджено за реалізацію своїх планів за допомогою зручного банківського кредитного інструменту. Ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому і плануємо восени зібрати вагомий кредитний урожай завдяки привабливим умовам кредитування і високій якості обслуговування клієнтів».

Банкір зазначив, що портфель карткових кредитів фінустанови за 8 місяців збільшився на 25%. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року зріс на 67%, перевищивши 410 млн грн.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися на сайті у розділі «Кредити приватним особам».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності