меню

Розраховуйся карткою Visa від Банку Кредит Дніпро і вигравай Apple iPhone 12, електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 1s Black або сертифікат на подорож

07 Липня 2021

Банк Кредит Дніпро разом з міжнародною платіжною системою Visa проводять акцію «Святкуємо разом», приурочену до дня народження Банку. Згідно з умовами акції, кожен, хто в період її проведення — 7 липня — 31 серпня 2021 року включно — розрахується карткою Visa від Банку Кредит Дніпро в торгово-сервісній мережі або мережі інтернет на суму від 200 грн, автоматично беруть участь у розіграші призів.

Клієнти можуть виграти три смартфони Apple iPhone 12 128 GB, три електросамокати Xiaomi Mi Scooter Pro 2 або головний приз — сертифікат на подорож номіналом 35 тис. грн для використання в бюро подорожей ТОВ «Світові Професійні подорожі» до 31 серпня 2022 р.

Кількість операцій для участі в акції «Святкуємо разом» не обмежена. Один учасник акції може отримати не більше одного призу.

Переможці Акції визначатимуться за допомогою сервісу Random.org методом випадкового вибору серед усіх учасників, які виконали всі умови Акції.

З усіма умовами та правилами проведення Акції ви можете ознайомитися тут

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності