меню

Щедра дружба: Банк Кредит Дніпро проводить акцію «Приведи друга»

15 Листопада 2019

Банк Кредит Дніпро проводить акцію «Приведи друга» для своїх клієнтів та їхніх друзів. У рамках акції у період із 13 листопада до 31 грудня 2019 року діє реферальна програма, за умовами якої будь-який клієнт банку і його друг, що став клієнтом за рекомендацією, отримають від банку грошову винагороду.

Для того щоб стати учасником програми і заробити, клієнту варто:

  • мати діючий поточний/картковий рахунок у гривні;
  • отримати свій індивідуальний промокод у SMS-повідомленні від банку;
  • повідомити індивідуальний промокод другові.

Другу для отримання винагороди варто повідомити промокод співробітнику банку при оформленні у відділенні фінустанови кредиту готівкою та/або кредитної карти та/або розміщенні строкового депозиту.

За оформлення кредиту готівкою на суму понад 25 тис. грн клієнт і його друг отримають по 500 грн, за оформлення кредиту готівкою на суму до 25 тис. грн або кредитної карти обидва отримають по 200 грн, за розміщення строкового депозиту на суму від 25 тис. грн на термін від 6 місяців рекомендувач отримає винагороду 100 грн, а вкладник – бонус +1% до діючої ставки. Всі суми грошових винагород вказано після оподаткування.

На момент виплати винагороди обидва учасники акції не повинні мати простроченої заборгованості перед банком у розмірі понад 150 грн (або еквівалент).

Що більше друзів залучить клієнт, то більше винагород він отримає.    

«Не секрет, що при виборі банку для розміщення депозиту або оформлення кредиту клієнти беруть до уваги коментарі та поради родичів, друзів, колег, засновані на їхньому практичному досвіді співпраці з тією чи іншою фінустановою, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Ми розраховуємо на найкращі рекомендації наших клієнтів і з задоволенням заохотимо їх за високу оцінку наших продуктів і якості сервісу. Також сподіваємося, що заохочення нових клієнтів за їхній фінансовий прагматизм та аванс довіри до нашого банку стане першим кроком у історії нашої взаємовигідної співпраці».

Докладніше ознайомитися з умовами акції «Приведи друга» можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності