меню

Стабільно найкращі: Банк Кредит Дніпро знову став переможцем рейтингу Prostobank Awards за найкращий роздрібний кредит готівкою, набравши 98 балів із 100

16 Липня 2019

Банк Кредит Дніпро знову став володарем престижної нагороди Prostobank Awards за підсумками ІІ кварталу 2019 року, очоливши рейтинг найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою», складений компанією «Простобанк Консалтинг» серед 30 найбільших українських фінустанов.

При складанні рейтингу найкращих кеш-кредитів до уваги традиційно було взято низку параметрів, кожен із яких мав свою питому вагу в загальному оцінюванні продукту: реальна ставка кредитування – номінальна ставка, скоригована з урахуванням комісій і страховок, максимальні сума і термін кредитування, умови дострокового погашення, необхідність надання довідки про доходи, форма погашення заборгованості. В результаті продукт «Кредит готівкою» Банку Кредит Дніпро посів І місце, набравши рекордні 98 балів зі 100 можливих.

«Ми вдячні за таку високу експертну оцінку нашого кредиту готівкою, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Вважаємо її цілком заслуженою, як і наше стабільне лідерство у цій номінації, що підкріплюють цифри статистики: піврічний приріст нашого роздрібного кредитного портфеля склав 39% при загальному ринковому результаті 10%. У сегменті кеш-кредитів ми виросли на 48% завдяки привабливим і прозорим умов кредитування, високим стандартам і швидкості обслуговування, вдалим маркетинговим пропозиціям».

Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам просто і швидко оформити кредит готівкою на будь-які цілі без застави та поруки, звернувшись до найближчого відділення, інформаційно-консультаційного центру або зробивши заявку через Інтернет чи інфоцентр. Сума кредиту становить до 500 тисяч гривень, при цьому при оформленні кредиту до 75 тисяч гривень довідка про доходи не потрібна. Клієнт сам обирає оптимальний термін кредитування – від 12 до 60 місяців, – зважаючи на свої фінансові плани й можливості. Запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без жодних штрафних санкцій.

Крім того, банк проводить акцію «Гроші на авто», за умовами якої всі клієнти, що оформили кредити готівкою на суму від 25 до 75 тис. грн на термін 24, 36, 48 або 60 місяців, беруть участь у щомісячному розіграші 300 тис. грн на нове авто.

А для найшвидших дисциплінованих позичальників діє спеціальна пропозиція «Спринт»: річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності